Skup Aut

Jedną z podstawowych działalności przedsiębiorstwa Centrum Cars jest skupowanie samochodów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie proponować klientom bardzo atrakcyjne warunki i zapewnić kompleksową obsługę. Prowadzony przez nas skup aut uszkodzonych, rozbitych, jak i sprawnych, nie tylko oferuje satysfakcjonujące ceny, ale także całkowicie darmową ocenę wartości pojazdu oraz jego odbiór przez całą dobę z dowolnego miejsca w kraju.

Jedną z flagowych działalności firmy Centrum Cars jest skup aut powypadkowych. Przyjmujemy samochody wszystkich marek, w dowolnych rocznikach po 2000 roku. Osobom pragnącym sprzedać samochód po wypadku, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie szybko wycenić Państwa samochód, określając jego wartość w taki sposób, by była ona dla Was satysfakcjonująca. Skup aut powypadkowych Centrum Cars oferuje również bezpłatny odbiór pojazdu z dowolnego miejsca w kraju, 24 godziny na dobę. Profesjonalna obsługa i bardzo atrakcyjne warunki cenowe to nasze największe atuty. Dzięki nim konsekwentnie poszerzamy grono zadowolonych klientów. W celu dokonania wyceny samochodu, zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na poniższej stronie.

Odbieramy od klientów uszkodzone przez nich pojazdy, oferując w zamian bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Zatrudnieni przez nas specjaliści dokonają uczciwej wyceny, po czym złożą Państwu propozycję, która z pewnością okaże się interesująca.

Prowadząc nasz skup aut uszkodzonych i rozbitych, od wielu lat staramy się satysfakcjonować klientów, będąc zawsze o krok dalej, niż konkurencyjne firmy. Nasi fachowcy szybko i sprawnie odbiorą Państwa auto z dowolnej części kraju.

Jeżeli posiadacie Państwo auto, którego chcielibyście się pozbyć, zyskując na tym możliwie dużo – z pewnością wyjdziemy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu.
Skup samochodów
Centrum Cars
ul. Kozienicka 207a
26-600 Radom
ul. Przanowskiego 1/3 m. 7
01-457 Warszawa
tel.:512 358 622
skupujemy auta na terenie całego kraju
wycena gratis
płacimy gotowką
miła obsługa
zapewniamy transport

email: biuro@centrumcars.pl

Skup samochodów Centrum Cars

ul. Kozienicka 207a
26-600 Radom


ul. Przanowskiego 1/3 m. 7
01-457 Warszawa


tel.: 512 358 622